homehead officekerkokontaktin EnglishREC Shqiperia
  Tė rinjtė pjesėmarrės nė kurset e kualifikimit
 
Qershor 1998
Emri  Qyteti Shoqata
Aurora Dibra Shkodėr Shoqata e Ruajtjes dhe Mbrojtjes sė Mjedisit Natyror 
Artur Kulli Krujė  Klubi Ekologjik Krujė
Doniela Kolonja Pogradec Turizmi dhe Mjedisi
Gentiana Deēolli  Berat Shoqata e Ruajtjes dhe Mbrojtjes sė Mjedisit Natyror
Egreta Peja  Tiranė  Ekologu i ri
Luēiana Heqimi Berat  Shoqata e Ruajtjes dhe Mbrojtjes sė Mjedisit Natyror

Tetor 1998
Emri Qyteti Shoqata
Marie Nikolli Rrėshen Klubi Ekologjik Rrėshen
Dritan Hazizi Tiranė Shoqata Shkencore e Studenteve te Pyjeve
Anxhela Qeramixhi Korēė Shoqata e Ruajtjes dhe Mbrojtjes sė Mjedisit Natyror
Julian Panolli Korcė Shoqata e Ruajtjes dhe Mbrojtjes sė Mjedisit Natyror
Blerinda Cacani Shkodėr Shoqata Ylber
Brunilda Ibro Librazhd  Shoqata “Ambjentaliste Librazhd

Dhjetor 1998
Emri Qyteti Shoqata
Blerta Preēi Milot, Kurbin Shoqata e Ruajtjes dhe Mbrojtjes sė Mjedisit Natyror, Tiranė
Denik Ulqini  Shkodėr  “Ylber”-Shkodėr
Natmir Arifi Strugė  “Natyra”-Strugė
Ermelinda Toēi Elbasan Shoqata e Ruajtjes dhe Mbrojtjes sė Mjedisit Natyror
Enkeleda Nakuēi Fier  Shoqata e Ruajtjes dhe Mbrojtjes sė Mjedisit Natyror, Tiranė
Eduart Cani  Durrės “Perla”-Durrės

  Prill 1999
Emri Qyteti Shoqata
Aliana Kryemadhi  Durrės Shoqata e Ruajtjes dhe Mbrojtjes sė Mjedisit Natyror
Alkida Sini  Tiranė Studentėt e Pyjeve
Ridvan Dushi Shkodėr "Ylber", Shkodėr
Artan Asllani Kuēovė  Shoqata e Ruajtjes dhe Mbrojtjes sė Mjedisit Natyror
Orinda Malltezi  Tiranė "Perla", Tiranė
Shpresa Roēi Elbasan  Shoqata e Ruajtjes dhe Mbrojtjes sė Mjedisit Natyror

Dhjetor 1999
Emri Qyteti Shoqata
Justina Hila Lushnje Divjaka Eko-turizėm
Ndriēim Zhuri Kuēovė "Perla", Tiranė
Ornela Xhelili  Elbasan Shoqata e Ruajtjes dhe Mbrojtjes sė Mjedisit Natyror, Elbasan
Anduela Peza Durrės “Rruzulli i Gjelbėr", Durrės
Gerti Kraja Shkodėr  "Ylber", Shkodėr
Euglent Kola  Lushnje Divjaka Eko-turizėm

Shkurt 2002
Emri Qyteti Shoqata
Teuta Hysenllari Pogradec Nė dobi tė gruas
Viola Prifti  Pogradec  Turizmi dhe Mjedisi
Edi Kėrxhalli Pogradec  Turizmi dhe Mjedisi
Anila Metollari  Pogradec Klubi Ambjentalist Pogradec
Ana Alickolli  Pogradec  Forumi i pavarur i gruas
Jetnor Shkullaku Tiranė Ekologjisė industriale
Edgar Smajli  Shkodėr  "Ylber", Shkodėr
Gentian Gjini Kurbin  Klubi Ambientalist Kurbin
Ened Mato  Tiranė Nėnujsat
Laura Mehmeti  Elbasan Klubi Ekologjik Elbasan

Mars 2002
Emri Qyteti Shoqata
Enkelejda Niklekaj Tiranė  Shoqata e Ruajtjes dhe Mbrojtjes sė Mjedisit Natyror
Luljeta Xhangolli Tiranė  Kimise Industriale
Greta Raboshta Shkodėr Shoqata e Ruajtjes dhe Mbrojtjes sė Mjedisit Natyror, Shkodėr
Jani Marka Tiranė  Ruajtja e Shpendėve dhe Gjitarėve tė Shqipėrisė
Belina Hoxha Elbasan Klubi Ekologjik Elbasan

Tetor 2002
Emri Qyteti Shoqata
Esida Lekbello Tiranė  Mjedisi dhe Minierat
Ilir Farka  Tiranė  Mjedisi dhe Minierat
Genti Pano  Pogradec Shoqata mjekėsore AVICENA
Merita Dolloma Tiranė  Shoqata e Gjeografėve tė Shqipėrisė
Migena Pengili Shkodėr Rinia dhe Progresi
Arta Ahmati  Has Shoqata Mbrojtja e Mjedisit HAS
Ama Mino Tiranė Ekologu i Ri
Telnis Skuqi Gjiokastėr Press-Jugu
Kastriot Kaciu Krujė Shoqata e Skautisteve
Lindita Perkeqi  Tiranė Shoqata e Grave Profesioniste dhe Afariste
Amarda Tola Tiranė  Mjedisi dhe Minierat
Merita Rumano Tiranė Shoqata e Ruajtjes dhe Mbrojtjes sė Mjedisit Natyror
 

  homehead officekerkokontaktlart